39 zdjęć

Venta de chalet independiente en Blue Lagoon - Galán, San Miguel de Salinas
499 000 €
4 302 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Ref: 468751
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
116 m²m2 zabudowane
177 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane116 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki177 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Going to this location!Loading...