40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Marbella, San Miguel de Salinas
427 000 €
2 146 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Calle Marbella
Ref: 468756
Chalet niezależnyPodkategorie
2000Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
199 m²m2 zabudowane
150 m²m2 użytkowe
400 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane199 m²
- m2 użytkowe150 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki400 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Calle Marbella
Going to this location!Loading...