28 zdjęć

Venta de chalet independiente en Blue Lagoon - Galán, San Miguel de Salinas
269 900 €
2 307 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Ref: 468845
Chalet niezależnyPodkategorie
2003Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
117 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2003
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane117 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Going to this location!Loading...