50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
499 000 €
3 006 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Ref: 483554
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
166 m²m2 zabudowane
300 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane166 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki300 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Blue Lagoon - Galán
Going to this location!Loading...