17 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle los Chirrines , San Miguel de Salinas
415 000 €
1 844 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, La Cañada - Los Alcores, Calle los Chirrines
Ref: 498900
Szeregowe domyPodkategorie
2026Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
225 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane225 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, La Cañada - Los Alcores, Calle los Chirrines
Going to this location!Loading...