43 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
459 000 €
2 765 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Calle Sevilla
Ref: 500009
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
166 m²m2 zabudowane
300 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane166 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki300 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Basen
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Blue Lagoon - Galán, Calle Sevilla
Going to this location!Loading...