29 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
449 000 €
2 860 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, La Cañada - Los Alcores, Calle los Marines, 26
Ref: 500380
2001Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
157 m²m2 zabudowane
588 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2001
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane157 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki588 m²
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, La Cañada - Los Alcores, Calle los Marines, 26
Going to this location!Loading...