20 zdjęć

Venta de piso en Calle Mandarinos los Lomas G, 117, San Miguel de Salinas
135 000 €
2 328 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Calle Mandarinos los Lomas G, 117
Ref: 388049
MieszkaniaPodkategorie
1999Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
58 m²m2 zabudowane
46 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1999
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane58 m²
- m2 użytkowe46 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyG
- Emisje39 kg CO2/m² year
- Zużycie energii213 kwh/m² year
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Calle Mandarinos los Lomas G, 117
Going to this location!Loading...