20 zdjęć

Venta de piso en CV-941, San Miguel de Salinas
139 000 €
1 495 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, CV-941
Ref: 388053
MieszkaniaPodkategorie
1997Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
93 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1997
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane93 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Taras
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, CV-941
Going to this location!Loading...