10 zdjęć

Venta de piso en Calle Verdi, San Miguel de Salinas
229 500 €
2 295 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Centrum, Calle Verdi
Ref: 468754
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
65 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- m2 użytkowe65 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Centrum, Calle Verdi
Going to this location!Loading...