29 zdjęć

Venta de piso en Calle Haendel, 126, San Miguel de Salinas
199 000 €
2 970 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Centrum, Calle Haendel, 126
Ref: 468826
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
67 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane67 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Centrum, Calle Haendel, 126
Going to this location!Loading...