20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
570 000 €
1 945 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Haygon - Uniwersytet, Haygon - Universidad
Ref: 389089
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
293 m²m2 zabudowane
250 m²m2 użytkowe
845 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane293 m²
- m2 użytkowe250 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki845 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Haygon - Uniwersytet, Haygon - Universidad
Going to this location!Loading...