39 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
420 000 €
2 308 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Villamontes-Boqueres, Villamontes-Boqueres
Ref: 508598
1990Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
182 m²m2 zabudowane
2 020 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1990
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane182 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki2 020 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Villamontes-Boqueres, Villamontes-Boqueres
Going to this location!Loading...