7 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
117 000 €
3 656 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Alcalde Felipe Mallol
Ref: 323504
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
-1Piętro
1Łazienki
32 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Piętro-1
- Łazienki1
- m2 zabudowane32 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Alcalde Felipe Mallol
Going to this location!Loading...