20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
670 000 €
1 136 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Villamontes-Boqueres, Avenida de ĽIndústria, 1 B
Ref: 323522
Dobry stanStan nieruchomości
590 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane590 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Villamontes-Boqueres, Avenida de ĽIndústria, 1 B
Going to this location!Loading...