12 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
2 476 169 €
4 127 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Słońce i Światło, Sol y Luz
Ref: 323529
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
600 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane600 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Słońce i Światło, Sol y Luz
Going to this location!Loading...