20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 800 000 €
2 500 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Haygon - Uniwersytet, Calle Cottolengo, 7
Ref: 323537
Dobry stanStan nieruchomości
4Łazienki
720 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Łazienki4
- m2 zabudowane720 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Haygon - Uniwersytet, Calle Cottolengo, 7
Going to this location!Loading...