11 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
460 000 €
541 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Los Girasoles, Calle de Laborinquen
Ref: 323560
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
850 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane850 m²
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Los Girasoles, Calle de Laborinquen
Going to this location!Loading...