20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
619 500 €
805 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Paseo la Estación, 8
Ref: 323579
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
770 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Łazienki2
- m2 zabudowane770 m²
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Paseo la Estación, 8
Going to this location!Loading...