14 zdjęć

Venta de piso en Alcalde Felipe Mallol, San Vicente del Raspeig
167 000 €
1 898 € / m²Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Alcalde Felipe Mallol
Ref: 485573
MieszkaniaPodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
88 m²m2 zabudowane
76 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane88 m²
- m2 użytkowe76 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, San Vicente del Raspeig, Alcalde Felipe Mallol, Alcalde Felipe Mallol
Going to this location!Loading...