20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
650 000 €
4 392 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Calas de Santa Pola este
Ref: 210443
1988Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
148 m²m2 zabudowane
136 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1988
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane148 m²
- m2 użytkowe136 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Calas de Santa Pola este
Going to this location!Loading...