3 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
198 000 €
1 193 € / m²Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Ref: 355248
1960Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
166 m²m2 zabudowane
165 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1960
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane166 m²
- m2 użytkowe165 m²
- OrientacjaPółnoc, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Going to this location!Loading...