20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
360 000 €
2 081 € / m²Alicante, Santa Pola, Północna strefa, Calle Gerona, 7
Ref: 361862
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
173 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane173 m²
- OrientacjaWschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Północna strefa, Calle Gerona, 7
Going to this location!Loading...