20 zdjęć

Venta de chalet adosado en Centro , Santa Pola
293 000 €
2 123 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Centro
Ref: 439951
Szeregowe domyPodkategorie
1987Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
138 m²m2 zabudowane
108 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1987
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane138 m²
- m2 użytkowe108 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano