20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Centro, Santa Pola
297 000 €
2 434 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Centro
Ref: 440087
Chalet niezależnyPodkategorie
1998Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
122 m²m2 zabudowane
110 m²m2 użytkowe
210 m²Powierzchnia działki
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1998
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane122 m²
- m2 użytkowe110 m²
- OrientacjaWschód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki210 m²
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano