20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Zona norte, Santa Pola
799 000 €
2 654 € / m²Alicante, Santa Pola, Północna strefa, Zona norte
Ref: 451180
Chalet niezależnyPodkategorie
2007Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
301 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2007
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane301 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Północna strefa, Zona norte
Going to this location!Loading...