28 zdjęć

Venta de chalet adosado en Avenida de la Armada Española , Santa Pola
2 000 000 €
8 333 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Avenida de la Armada Española
Ref: 470228
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
5Łazienki
240 m²m2 zabudowane
220 m²m2 użytkowe
400 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki5
- m2 zabudowane240 m²
- m2 użytkowe220 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki400 m²
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Avenida de la Armada Española
Going to this location!Loading...