4 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
67 900 €
1 997 € / m²Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Ref: 321947
Dobry stanStan nieruchomości
34 m²m2 zabudowane
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane34 m²
Adres
Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Going to this location!Loading...