17 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
401 000 €
980 € / m²Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Calle Muelle, 27
Ref: 322016
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
2Łazienki
409 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane409 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Calle Muelle, 27
Going to this location!Loading...