20 zdjęć

Venta de piso en Calle Crevillente, Santa Pola
330 000 €
2 598 € / m²Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Crevillente
Ref: 330998
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
127 m²m2 zabudowane
115 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane127 m²
- m2 użytkowe115 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Crevillente
Going to this location!Loading...