20 zdjęć

Venta de piso en Gran Playa, Santa Pola
220 000 €
2 037 € / m²Alicante, Santa Pola, Gran Playa, Gran Playa
Ref: 406735
MieszkaniaPodkategorie
1965Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
108 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1965
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro4
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane108 m²
- OrientacjaWschód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Gran Playa, Gran Playa
Going to this location!Loading...