17 zdjęć

Venta de piso en Avenida de Portugal, 75, Santa Pola
184 000 €
3 407 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Avenida de Portugal, 75
Ref: 439868
MieszkaniaPodkategorie
1989Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
54 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1989
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane54 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Avenida de Portugal, 75
Going to this location!Loading...