12 zdjęć

Venta de ático en Victoria, 47, Santa Pola
370 285 €
3 060 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Victoria, 47
Ref: 440076
PenthousePodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
121 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- Piętro4
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane121 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Victoria, 47
Going to this location!Loading...