11 zdjęć

Venta de piso en Puerto, Santa Pola
229 000 €
2 385 € / m²Alicante, Santa Pola, Puerto, Puerto
Ref: 440203
MieszkaniaPodkategorie
1974Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
6Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
96 m²m2 zabudowane
95 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1974
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro6
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane96 m²
- m2 użytkowe95 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Santa Pola, Puerto, Puerto
Going to this location!Loading...