20 zdjęć

Venta de piso en Calle Sant Josep, 35, Santa Pola
165 000 €
2 230 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Sant Josep, 35
Ref: 440235
MieszkaniaPodkategorie
1973Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
74 m²m2 zabudowane
60 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1973
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane74 m²
- m2 użytkowe60 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Sant Josep, 35
Going to this location!Loading...