8 zdjęć

Venta de piso en Calle Maestro Alfosea, 13, Santa Pola
245 000 €
3 889 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Maestro Alfosea, 13
Ref: 440254
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
63 m²m2 zabudowane
60 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane63 m²
- m2 użytkowe60 m²
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Maestro Alfosea, 13
Going to this location!Loading...