20 zdjęć

Venta de piso en Calle Elda, Santa Pola
230 000 €
3 239 € / m²Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Elda
Ref: 451172
MieszkaniaPodkategorie
1973Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
71 m²m2 zabudowane
60 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1973
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane71 m²
- m2 użytkowe60 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- CEE EmisjaE
- Emisje40 kg CO2/m² year
- Zużycie energii217 kwh/m² year
Adres
Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Elda
Going to this location!Loading...