20 zdjęć

Venta de piso en Calas de Santa Pola este, Santa Pola
249 900 €
3 845 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Calas de Santa Pola este
Ref: 451177
MieszkaniaPodkategorie
1990Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
65 m²m2 zabudowane
55 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1990
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane65 m²
- m2 użytkowe55 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santa Pola Wschodnia, Calas de Santa Pola este
Going to this location!Loading...