20 zdjęć

Venta de piso en Playa Levante, Santa Pola
375 000 €
4 167 € / m²Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Ref: 451199
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
90 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane90 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Going to this location!Loading...