20 zdjęć

Venta de piso en Tamarit - Playa Lissa, Santa Pola
309 500 €
3 439 € / m²Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Tamarit - Playa Lissa
Ref: 470158
MieszkaniaPodkategorie
1989Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
90 m²m2 zabudowane
76 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1989
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane90 m²
- m2 użytkowe76 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Tamarit - Playa Lissa
Going to this location!Loading...