12 zdjęć

Venta de piso en Calle de la Victoria, Santa Pola
110 000 €
982 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle de la Victoria
Ref: 470204
MieszkaniaPodkategorie
1979Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
1Łazienki
112 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1979
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie4
- Łazienki1
- m2 zabudowane112 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle de la Victoria
Going to this location!Loading...