40 zdjęć

Venta de piso en Calle del Mar, Santa Pola
224 999 €
1 642 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calle del Mar
Ref: 470263
MieszkaniaPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
137 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane137 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calle del Mar
Going to this location!Loading...