46 zdjęć

Venta de piso en Calle Lina Baño, 2, Santa Pola
315 000 €
3 150 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Lina Baño, 2
Ref: 484603
Sea EssenceKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
90 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksSea Essence
- PodkategorieMieszkania
- Piętro4
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- m2 użytkowe90 m²
- OrientacjaPołudnie
- Cena garażu17 000 €
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje0.1 kg CO2/m² year
- Zużycie energii27 kwh/m² year
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Lina Baño, 2
Going to this location!Loading...