16 zdjęć

Venta de ático en Calle Espoz y Mina, Santa Pola
750 000 €
5 172 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Espoz y Mina
Ref: 492678
PenthousePodkategorie
2004Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
3Łazienki
145 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2004
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane145 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyG
- Emisje1234.99 kg CO2/m² year
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Calle Espoz y Mina
Going to this location!Loading...