25 zdjęć

Venta de piso en Puerto, Santa Pola
195 000 €
3 095 € / m²Alicante, Santa Pola, Puerto, Puerto
Ref: 495286
MieszkaniaPodkategorie
1973Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
8Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
63 m²m2 zabudowane
52 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1973
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro8
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane63 m²
- m2 użytkowe52 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje34 kg CO2/m² year
- Zużycie energii184 kwh/m² year