15 zdjęć

Venta de piso en Calle Elda, Santa Pola
149 900 €
1 922 € / m²Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Elda
Ref: 497862
MieszkaniaPodkategorie
1968Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
78 m²m2 zabudowane
68 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1968
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane78 m²
- m2 użytkowe68 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Santa Pola, Tamarit - Playa Lissa, Calle Elda
Going to this location!Loading...