27 zdjęć

Venta de piso en Playa Levante, Santa Pola
195 000 €
1 822 € / m²Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Ref: 497902
MieszkaniaPodkategorie
1965Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
107 m²m2 zabudowane
102 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1965
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane107 m²
- m2 użytkowe102 m²
Adres
Alicante, Santa Pola, Plaża Levante, Playa Levante
Going to this location!Loading...