17 zdjęć

Venta de piso en mayor, Santa Pola
187 000 €
1 533 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, mayor
Ref: 498917
MieszkaniaPodkategorie
1963Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
3Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
122 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1963
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane122 m²