16 zdjęć

Venta de piso en Calle del Mar, Santa Pola
194 900 €
3 248 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calle del Mar
Ref: 498923
MieszkaniaPodkategorie
1976Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
60 m²m2 zabudowane
59 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1976
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane60 m²
- m2 użytkowe59 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calle del Mar
Going to this location!Loading...