21 zdjęć

Venta de piso en Calas de Santiago Bernabeu, Santa Pola
243 000 €
3 115 € / m²Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calas de Santiago Bernabeu
Ref: 500743
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
78 m²m2 zabudowane
72 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane78 m²
- m2 użytkowe72 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Santa Pola, Calas de Santiago Bernabeu, Calas de Santiago Bernabeu
Going to this location!Loading...